Projekty domów

dodaj opinię

* wszystkie pola wymagane
 • @Ewelina


  Mam pytanie, czy jest możliwość zadaszenia tarasu ?

  Można np. przedłużyć daszek nad wyjściem z salonu tworząc z niego balkon dostępny z sypialni głównej na piętrze, ale wg naszej opinii zaburzy to czystość formy.

 • Mateusz


  Projekt przypadł nam do gustu. Natomiast naszym zdaniem część garażowa z pomieszczeniami gospodarczymi powinna być większa. Czy istnieje możliwość modyfikacji projektu i rozszerzenia części projektu, która zawiera garaż, pomieszczenie gospodarcze oraz pokój gościnny? Z tego co widać na rzutach pierwsze piętro nie nachodzi na garaż, więc nie powinno być raczej z tym problemu? Czy Państwo mogą coś takiego zrobić na indywidualne zamówienie, a jeśli nie to czy możecie polecić jakieś dobre biuro architektoniczne które zajmie się poprawkami? Pozdrawiam serdecznie

  Nie ma problemu z powiększeniem tej części domu, bo jak Pan zauważył jest ona poza obrysem części mieszkalnej. Nasza Pracownia wprawdzie nie dokonuje tego typu zmian, ale po zakupie projektu możemy przygotować koncepcję takiej modyfikacji, którą następnie wprowadzi lokalny arch. adaptujący.

 • Mateusz


  Witam, Czy istnieje projekt lustrzany do przedstawionego powyżej? Tak, żeby garaż i taras znajdował się po lewej stronie. Pozdrawiam.

  Oczywiście wszystkie projekty w naszej ofercie dostępne są również w wersjach lustrzanych.

 • Katarzyna

  Kupiłam ten projekt i zaczynam za miesiąc budowę. Jednak poprzemysleniach chciałabym dobudować jeszcze jeden 2 stanowiskowy garaż wolnostojący - czy mają Panstwo projekt garazu - dokładnie w takim samym stylu co ten zintegrowany z domem?
  pozdrawiam

  Niestety nie posiadamy w ofercie projektów garaży , m.in. dlatego, że na rynku jest bardzo duża konkurencja w tym segmencie, praktycznie każda firma oferująca projekty domów posiada również projekty garaży. Wydaj mi się, że w Pani przypadku lepiej skorzystać z usług architekta, który wykonywał Pani adaptację żeby z projektu domu wydzielił garaż jako wolnostojący. Dzięki temu zabudowa na działce będzie spójna stylistycznie.

 • pawel

  O przepraszam 900000 zł

 • @pawel

  Własnie miałem na myśli cały kosztorys łącznie z wykończeniem,stan deweloperski z własnego doświadczenia 90000 brutto.Dom jest przepiękny,wygląda jeszcze lepiej niż na wizualizacji.Nic tylko budować.Pozdrawiam.

 • pawel

  Przykro mi ale koszt jest nierealny

  Kosztorys stanu deweloperskiego jest jak najbardziej realny bo suma brutto w wysokości 830 tyś. zł określa koszt 1 m2 na poziomie prawie 3,3 tyś. co jest wartością zawyżoną. Średni koszt 1m2 do stanu deweloperskiego przyjmuje się w wysokości 2,8-3 tyś. Oczywiście podkreślam, że chodzi tutaj o realizację do stanu deweloperskiego bo podawany przez nas koszt wykończenia jest minimalny, w najniższej półce cenowej. Reasumując podana przez nas kwota jest właściwa, jeśli jakiś wykonawca podaje wyższe kwoty to są mogą być one zawyżone. Z doświadczenia wiemy, że wyceny realizacji tego samego projektu przygotowane przez różnych wykonawców mogą się różnić nawet o 100%.

 • Justyna

  Czy jest możliwość zmniejszenia garażu na jedno miejsce stanowiskowe? Niestety ogranicza mnie działka, która ma 25,50 m szerokości a 70,00 metrów długości.

  Taka modyfikacja jest możliwa, ale odradzamy ją ze względu na zaburzenie proporcji garażu w stosunku do bryły budynku. Po zwężeniu dach nad garażem znacznie się zmniejszy sprawiając wrażenie małej "dobudówki" zamiast integralnej części całości. W Pani sytuacji sugerujemy zmianę polegającą na przesunięciu całej bryły garażowej w lewą stronę, tak aby kalenica dachu garażowego zaczynała się na narożniku domu. W ten sposób garaż pozostanie dwustanowiskowy, a dom bez problemu zmieści się na działce .

 • seri

  czekam na ten projekt z podpiwniczeniem mieszkalnym, czy można spodziewać się takowych zmian?

  Raczej nie planujemy takiej wersji ze względu na to, że tego typu zmianę można wykonać na etapie adaptacji projektu do warunków miejscowych. Głównym argumentem, który przemawia za projektowaniem piwnicy na etapie adaptacji jest to , że jej konstrukcja jest często uzależniona od indywidualnych warunków gruntowych na każdej działce. W praktyce oznacza to, że typowe podpiwniczenie i tak trzeba dostosowywać do lokalnych uwarunkowań.

 • Monika

  Cudowny projekt!
  Tylko duży..czy planują Państwo mniejszą wersje tego projektu?
  Pozdrawiam.


  W chwili obecnej nie planujemy mniejszej wersji tego domu. Jeśli kiedykolwiek pojawi się inny wariant Przestronnego to raczej będzie większy i z bogatszym programem funkcjonalnym.

 • Paula

  Witam,
  Jestem na etapie budowy tego domu.Obecnie kończony jest pierwszy strop.Wprowadziłam sporo zmian projektowych np.pustka nad jadalnią, andresola ;D Wygląda to rewelacyjnie.Wnętrza są przestronne,polecam ten projekt

 • Mateusz

  Witam. Czy moglibyście dodać więcej wizualizacji zewnętrznych tego domku? Byłbym za to bardzo wdzięczny.

  Niestety nie mamy nic więcej. Wszystkie materiały są widoczne na stronie, ale mamy nadzieję, że już niebawem, w dziale Realizacje pojawi się pierwszy Przestronny.

 • Martyna

  Rewelacyjny projekt!
  Tak jak przedmówca czy myśleliście Państwo o pustce nad salonem,coś podobnego jak w domu doskonałym?
  Jednocześnie czy kosztorys jest aktualny(czyt.realny)?

 • Emil

  Wspaniały projekt, może pomyślą państwo o wersji z pustką nad salonem. Pozdrawiam

Prosty 3A Przytulny 1

Zapytaj o projekt

Poleć projekt znajomemu