Projekty domów

dodaj opinię

* wszystkie pola wymagane
 • Artur

  witam, mam pytanie czy projekt " z fasonem 1" może występować w wersji bez garażu ponieważ posiadam wąską działkę. Czy można podać wymiary domu w takiej opcji bez garażu? Dziękuję

  Tak, może. Dom bez garażu będzie miał szerokość 10,51 m. Należy pamiętać, że po jego usunięciu architekt adaptujący musi dostosować elewację, tak aby nie miała wyglądu pustej ściany.

 • Zbyszek


  Witam, Mam pytanie: Czy projekt "z fasonem 1" może występować w wersji z garażem jednostanowiskowym? Czy schody na piętro mogą być z podestem, a nie skręcane? Czy ktoś może polecić ekipę z Mazowsza do budowy tego domu? Dziękuję. Zbyszek

  Dzień dobry. Garaż w projekcie oczywiście można zmniejszyć do jednostanowiskowego. Schody ze spocznikiem mocno wejdą w przestrzeń komunikacji.

 • Katarzyna


  Witam, Stan surowy otwarty - tylko dach bez okien, wyniósł nas ok 150 000 zł. Ceny na stronie są według mnie grubo przesadzone.

 • Mateusz


  Witam, Czy ktoś już wybudował dom wg projektu Z fasonem 1 i mógłby się podzielić kosztami budowy? Czy koszt stanu surowego zamkniętego i deweloperskiego są zgodne z tym co na stronie biura projektowego czy niższe? Z góry dziękuję za odpowiedz

 • Mariusz

  Czy tego typu Projekty moga posiadać kąt nachylenia dachu 35 stopni?

  bardzo Ładny projekt z fasonem 1 i zastanawiam się co musi się wydarzyc aby zachować zarówno piętro jak i kąt nachylenia narzucony przez gminę.

  Raczej nie, ze względu na zachowanie właściwych proporcji bryły i podziałów elewacji maksymalny kąt nachylenia do tego rodzaju zabudowy to 30 stopni.

 • KASIA

  Czy zmiana kąta nachylenia dachu nie zepsuje estetyki proporcji budynku? Czy w wersji "Z fasonem 2" Nie dałoby się jednak uzyskać jakiegokolwiek pomieszczenia nad garażem przy tym spadku?

  W wersji "1" nie zepsuje, w wariancie "2" można wykonać taki spadek jedynie w sytuacji częściowego połączenia dachu garażu z dachem części mieszkalnej co zaburzy proporcje i ogólny wygląd domu dlatego odradzamy taką zmianę.

 • KASIA

  Witam,
  nie mogę znaleźć ładniejszego i bardziej optymalnego projektu. Mam tylko problem z warunkami zabudowy na działce którą sobie upatrzyłam. Kąt nachylenia dachu musi być między 30-45 st. Czy jest opcja aby ten dach wykonać w kącie nachylenia 30 st?

  W tej wersji w przeciwieństwie do projektu "Z Fasonem 2" nie ma problemu ze zmianą kąta nachylenia do 30 st. ponieważ dach nad garażem jest znacznie niżej i po takiej modyfikacji nadal mieści się pod okapem dachu części mieszkalnej. W kontekście zachowania prawidłowych proporcji i podziałów płaszczyzn elewacji 30 stopni jest maksymalną wartością jaką dopuszczamy.

 • Magda

  Witam projekt można kupić też w wersji "lustrzane odbicie". Mam na myśłi garaz z lewej strony patrząc na prżód budynku.

  Oczywiście, każdy projekt w naszej ofercie dostępny jest również w wersji lustrzanej.

 • Grażyna

  Dom jest śliczny, ale czy tak mocno wysunięty dach nie zacienia okien piętra? ile wynosi wysunięcie dachu poza obrys budynku?

  Okap jest wysunięty na 80 cm, inwestorzy którzy zrealizowali ten budynek nie zgłaszali problemu zacienienia górnej kondygnacji.

 • Lukasz

  Jaki to jest kolor stolarki?
  Będę wdzięczny za odpowiedź?

 • Ania

  Czy pojawią się w najbliższym czasie podobne projekty do 150-170m ale coś na płytką i szeroka działkę?

  Niestety w najbliższym czasie nie planujemy domów w takim przedziale powierzchniowym. Wkrótce zaprezentujemy nowy projekt dwukondygnacyjny w typie "Z Klasą" i "Z Fasonem", ale znacznie większy bo posiadający ok. 235 m2 powierzchni użytkowej + 40 metrowy dwustanowiskowy garaż.

 • Paweł

  Witam,

  Jestem bardzo zainteresowany tym projektem (a nawet zdecydowany), jest jednak jeden problem. Otoz dzialka, ktora posiadam ma wjazd od storyny SW.
  Jakich zmian mozna dokonac w tym projekcie, aby dostosowac go do tego niekozystnego polozenia dzialki?
  Czy w ogole mozliwe?
  Jesli nie to czy planujecie Panstwo wprowadzic do ofery projekt z tej rodziny (z fasonem lub z klasa) dla dzialek z wjazdem od poludnia?
  Z gory dziekuje za odpowiedz.

  Pawel

Z Charakterem 4 Z Fasonem 2

Zapytaj o projekt

Poleć projekt znajomemu