Nowa odsłona Domy z Wizją !

Nowa strona internetowa zarówno w wersji desktop jak i mobilnej to przede wszystkim bardziej czytelny i funkcjonalny layout. W celu jak największej wygody wersja na urządzenie przenośne została zredukowana do najpotrzebniejszych funkcji. W obu rozwiązaniach zaprojektowaliśmy wygodną i dostępną z każdego poziomu wyszukiwarkę. Wszystkie ważne informacje dotyczące wyboru i zakupu projektu zostały zgrupowane w jednym dziale Centrum informacji do którego można przejść poprzez wygodnie rozlokowane linki tematyczne umieszczona na różnych poziomach serwisu. Dzięki temu możesz szybko uzyskać potrzebną informację. Zgodnie z nowelizacją ustawy o e-handlu oraz w trosce o bezpieczny i wygodny zakup naszych klientów wprowadziliśmy nowe oznaczenia terminu dostępności poszczególnych elementów oraz zmodyfikowaliśmy formularz zamówienia wprowadzając m.in. dodatkowe opisy informacyjne do każdego produktu, tak aby każdy dokonał świadomego wyboru. Usprawniliśmy również całą procedurę zakupu wprowadzając automatyczne powiadomienia mailowe i sms-owe informujące klienta o aktualnym statusie zamówienia. Rozbudowaliśmy dział pośredników sprzedaży o kolejnych partnerów i wprowadziliśmy nową podstronę prezentującą wizytówki wyselekcjonowanych przez nas pracowni projektowania wnętrz. Oczywiście jak zawsze aby zachować czystość strony i umożliwić użytkownikom skupienie się na wyborze projektu nie wprowadzamy reklam do naszego serwisu

W kwestii nowej identyfikacji naszym znakiem nadal pozostaje Tangram czyli geometryczna układanka o chińskim rodowodzie będąca symbolem nieskrępowanej wyobraźni i kreatywności, ale przedstawiona w zwartej, ażurowej i pozbawionej koloru formie. Typografia nazwy również została przekształcona na bardziej wyrazistą. Chcemy, aby nowa szata graficzna strony oraz zmiana identyfikacji wizualnej określała nasze ambicje projektowe oraz wyraźnie komunikowała filozofię naszej Pracowni, określoną już na początku naszej działalności, w której ważna jest przede wszystkim jakość, a nie ilość tworzonej architektury. Chcemy być rozpoznawalni jako kreatywny zespół, który nie tylko odpowiada za tworzone projekty, ale również świadomie kształtuje własny wizerunek.

Wszystkich zainteresowanych, którzy zamiast nowej strony spodziewali się raczej nowości projektowych pragniemy uspokoić, że nie spoczęliśmy na laurach i nadal rozwijamy warsztat. Mamy „na desce” kilka projektów, które powinny zrobić trochę zamieszania na rynku projektów gotowych. Jak zwykle chcemy wyznaczać nowe kierunki i przesuwać kolejne granice świadomości estetycznej potencjalnych klientów. Jak dotąd dzięki wam, czyli odważnym inwestorom udaje się to znakomicie. Niestety zgodnie z naszą filozofią jakość wymaga czasu dlatego prosimy o cierpliwość.