Partnerzy

Ważne informacje

Zmiany i adaptacja projektu

Wszystkie projekty dostępne w naszej ofercie to tzw. projekty gotowe, które wymagają przeprowadzenia adaptacji do warunków miejscowych. Podczas adaptacji można wykonać również wszelkiego rodzaju zmiany, które dostosują zakupiony u nas projekt do Państwa indywidualnych potrzeb. W dziale Pośrednicy sprzedaży odnajdziesz  listę współpracujących z nami pracowni i architektów adaptujących.

Dowiedz się więcej ›

Z kim pracujemy

W tym dziale prezentujemy wizytówki firm, z którymi współpracujemy przy tworzeniu naszych projektów. Rekomendujemy sprawdzone, godne polecenia produkty i usługi tak aby efekt końcowy procesu inwestycyjnego był jak najlepszy. Promujemy przede wszystkim rozwiązania spełniające nasze osobiste wysokie kryteria jakościowe i estetyczne.

Zaprojektuj wnętrze

Tutaj odnajdziesz lokalne pracownie projektowania wnętrz, które pomogą w aranżacji Twojego nowego domu. Spośród wielu biur projektowych polecamy Państwu tylko te, które reprezentują wysoką wrażliwość estetyczną oraz mają duże doświadczenie w nadzorze wykonawczym poparte licznymi realizacjami. Pamiętaj, że zatrudnienie projektanta wnętrz juz na wczesnym etapie procesu inwestycyjnego pomaga uniknąć wielu problemów.

Potrzebujesz porady lub masz pytania? zadzwoń (22) 258 27 86