Firmy partnerskie

Espiro Property

www.espiroproperty.pl

kompleksowa budowa domów

Firma Espiro Property Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się spółka, której początki sięgają 1978 roku. Działalność firmy skupia się na kompleksowej budowie domów jedno i wielorodzinnych na zlecenie klientów indywidualnych na terenie całej Polski. Pełny proces obsługi inwestycji jest możliwy dzięki Espiro Group, w której skład wchodzą Espiro Property, Espiro Unique, Espiro Construction oraz serwis DOMO. Działając od niemal 37 lat wciąż poszerzają zakres oferowanych usług równocześnie zdobywając zaufanie kolejnych klientów. Firma Espiro Property zrealizuje Państwu dowolny projekt  z naszej oferty i przeprowadzi bezpiecznie przez cały proces inwestycyjny od adaptacji projektu po jego finalną realizację.

Prosimy o wysyłanie zapytań ofertowych dotyczących kompleksowej budowy domów z oferty projektów Domy z Wizją poprzez formularz dostępny w zakładce kosztorys przy każdym projekcie.

Deimic

deimic.pl

System inteligentnego domu DEIMIC ONE

Firma DEIMIC Sp. z o.o. jest producentem systemów inteligentnego domu w innowacyjnej technologii DEIMIC ONE. Od ponad 8 lat działamy w branży automatyki budynkowej i systemów BMS. Na bazie wieloletnich doświadczeń nasi  inżynierowie i automatycy, opracowali oraz wdrożyli jeden z najbardziej optymalnych dla użytkownika,  ”System inteligentnego domu DEIMIC ONE”. Firma DEIMIC jest spółką działającą w kraju jako - DEIMIC Sp. z o.o., w Europie Zachodniej, Azji i na pozostałych kontynentach - DEIMIC Ltd. oraz w ramach - DEIMIC Middle EAST, na Bliskim Wschodzie i Zatoce Perskiej. Oferujemy naszym klientom produkty najwyższej jakości, cechujące się niezawodnością działania, rozbudowaną funkcjonalnością oraz generujące znaczne oszczędności.
 
Do wszystkich domów w naszej ofercie jest dostępny  projekt instalacji inteligentnej opartej na systemie DEIMIC ONE. Podobnie jak inne opracowania można go zamówić poprzez formularz umieszczony na podstronie każdego projektu. Ponadto firma DEIMIC jako nasz Partner oferuje pomoc przy adaptacji projektu instalacji inteligentnej do indywidualnych potrzeb oraz 7% rabat na realizację całego systemu.

Ecologiq

www.ecologiq.pl

fabryka domów energooszczędnych

EcologIq to nowoczesna fabryka domów prefabrykowanych, która doświadczenie i pasję związaną z budowaniem z drewna przekuwa w czyn. Na bazie nowoczesnych maszyn  z firmam Hundegger i Weinmann stworzyła profesjonalną, jedyną w Polsce, w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną.  Komputerowo sterowana, o dokładności cięcia i montażu sięgającej 1 mm pozwala tworzyć produkt najwyższej jakości, którego konstrukcję obejmuje wieloletnią gwarancją. Daleko posunięty proces prefabrykacji dodatkowo skraca czas prac odbywających się na placu budowy i daje Państwu gwarancję zachowania wysokiej jakości produktu, jak również terminowości powierzonych zadań. Firma EcologIQ zrealizuje Państwu w 4 miesiące dowolny projekt z oferty Domy z wizją.

Ventana

warszawa.pcv-okna.pl

stolarka okienna i drzwiowa

Okna, szkło, szklane ściany są pasja ludzi, którzy stworzyli Firmę Ventana. Bogaty asortyment okien i drzwi, drewnianych, drewniano-aluminiowych, aluminiowych oraz PCV, pozwala na indywidualne dopasowanie się do Państwa najbardziej wyszukanych potrzeb. Energooszczędność, jakość, piękny design oraz najnowsze rozwiązania technologiczne znajdziecie Państwo w naszych produktach, które w połączeniu z profesjonalnym montażem świadczonym przez naszą firmę, dają satysfakcję użytkowania przez wiele lat.
 
Prosimy o wysyłanie zapytań ofertowych dotyczących stolarki w projektach Domy z Wizją poprzez formularz dostępny w zakładce kosztorys przy każdym projekcie.

Ma&Ma

www.maima.pl

pompy ciepła i wentylacje mechaniczne

Firma Ma&Ma  zadba, aby Twój wymarzony dom był wyposażony w najlepsze dostępne na rynku rozwiązania techniki instalacyjnej. Wykorzystują innowacyjne, niezawodne i oszczędne  kotły kondensacyjne marki ATAG, pompy ciepła Alpha-InnoTec oraz system wentylacji pomieszczeń z odzyskiem ciepła Zhender. Instalacje oparte są na sprawdzonych systemach instalacyjnych Herz i wykonywane przez zaufanych i zweryfikowanych pracowników. Wykonane przez Firma Ma&Ma instalacje objęte są  2-letnią gwarancją.

Prosimy o wysyłanie zapytań ofertowych dotyczących instalacji pomp ciepła i wentylacji mechanicznej w projektach Domy z Wizją poprzez formularz dostępny w zakładce kosztorys przy każdym projekcie.

Instal-Mark

www.instalmark.pl

wykonawca instalacji grzewczych

Firma Instal-Mark istnieje na rynku od 1987 roku. Specjalizuje się  w kompleksowym wykonawstwie energooszczędnych zintegrowanych systemów grzewczych w oparciu o kolektory słoneczne, kominki z płaszczem wodnym, kotły gazowe, pompy ciepła. Firmę tworzy młody, ambitny i zaangażowany w swoją pracę zespół pracowników gotowych na nowe wyzwania i oddany swojej pracy. Przy projektowaniu inwestycji poszukuje najlepszego rozwiązania problemu w celu spełnienia indywidualnych wymagań użytkowników.
 
Prosimy o wysyłanie zapytań ofertowych dotyczących instalacji grzewczych w projektach Domy z Wizją poprzez formularz dostępny w zakładce kosztorys przy każdym projekcie.

Viessmann

www.viessmann.pl

instalacje grzewcze

Firma Viessmann to niemieckie przedsiębiorstwo specjalizujące się w systemach grzewczych. Jedna z największych światowych firm i lider w tej branży. Założona w 1917 roku, przez Johanna Viessmanna. Oferuje kompletne systemy ogrzewania: kotły, kolektory słoneczne, pompy ciepła, instalacje co. Opracowując liczne, wiodące na rynku produkty i rozwiązania firma Viessmann wyznacza nowe kierunki w technice grzewczej, dzięki czemu przedsiębiorstwo to stało się pionierem w zakresie technologii i inicjatorem wielu działań całej branży.

Rheinzink

www.rheinzink.pl

blacha cynkowo-tytanowa

Produkty RHEINZINK mają zastosowanie na dachach, obróbkach blacharskich, w systemach elewacyjnych oraz przy odwadnianiu dachów. Tytan-cynk RHEINZINK jest bardzo popularny jako nowoczesny materiał, który oferuje szeroki zakres wzornictwa.  Wielu światowej sławy architektów, takich jak Daniel Libeskind, Frank O. Gehry, Rem Koolhaas czy Zaha Hadid doceniło walory tego naturalnego materiału i rozwiązania technologiczne za nim stojące. Dzięki swojej trwałości i zdolności do recyklingu RHEINZINK jest idealnym zarówno dla klasycznej, jak i współczesnej architektury.

Internorm

www.okna-pasywne.pl

stolarka okienna i drzwiowa

Wiodąca europejska marka z ponad 80 letnią tradycją w produkcji stolarki okiennej. Oferuje najwyższą jakość produktów wraz z usługami w dziedzinie montażu oraz obsługi technicznej w trakcie użytkowania. Okna i drzwi firmy Internorm są w całości projektowane i wytwarzane w Austrii. W ofercie znajdują się okna drewniano-aluminiowe, PCV oraz niestandardowe okna PCV z zewnętrzną nakładką aluminiową, jak także drzwi wejściowe aluminiowe oraz drewniano-aluminiowe. Wszystkie produkty wyróżnia nowoczesne wzornictwo. Stolarka energooszczędna firmy INTERNORM posiada renomowany certyfikat „Passivhaus Institut Dr. Wolfgang Feist” w Darmstadt. Dla wszystkich naszych Klientów Internorm oferuje atrakcyjne rabaty cenowe.

BuildDesk Polska

www.builddesk.pl

doradztwo energetyczne

Firma konsultingowa, zajmująca się doradztwem w obszarze efektywności energetycznej i zrównoważonego rozwoju. Wykonawca audytów wszystkich projektów dostępnych w naszej ofercie pod kątem weryfikacji energetycznej zakładanych rozwiązań technologicznych, ich wpływu na koszty eksploatacji budynku oraz wskazania najlepszych rozwiązań projektowych.

IQhouse

www.iqhouse.pl

instalacje inteligentne

Projektant i wykonawca inteligentnych systemów sterujących i koordynujących pracą najważniejszych instalacji domowych. Każdy projekt wykonywany jest indywidualnie stosownie do oczekiwań Inwestora i parametrów budynku. Wieloletnie doświadczenie pomaga przygotować optymalną propozycję dla każdego Klienta, a szeroki katalog produktów pozwala sprostać największym wymaganiom estetyczny i funkcjonalnym.
Firma zrealizowała w podbydgoskim Niemczu dom pokazowy według projektu Z Charakterem 3 (realizacja 1)

Praefa

www.praefa.com

domy prefabrykowane

Producent i wykonawca prefabrykowanych budynków w systemie opartym na wielkowymiarowych elementach ściennych z betonów keramzytowych. Technologia keramzytowa stosowana jest przez wiele firm budowlanych z Europy zachodniej od ponad 30 lat. Umożliwia utrzymanie wysokiej jakości wyrobów oraz szybki montaż konstrukcji.