W celu poprawienia energooszczędności budynku oferujemy dodatkowe opracowania instalacyjne.
Korzystając z kalklulatora energetycznego możesz szybko sprawdzić  wpływ poszczególnych instalacji na koszty ogrzewania.

Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem

Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem

Projekt wykonawczy instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła w standardzie. Zawiera dokładny przebieg tras przewodów wraz z zestawieniem i opisem wszystkich elementów. Jeśli na etapie adaptacji zamierzasz dokonać istotnych zmian funkcjonalnych w swoim domu np. zmianę układu pomieszczeń ten projekt instalacji będzie wymagał korekty stosownie do wprowadzonych modyfikacji.

Dowiedz się więcej ›
Instalacje inteligentne

Instalacje inteligentne

Projekt systemu inteligentnego domu DEIMIC ONEZawiera dokładny schemat i wytyczne dot. przewodów wraz z zestawieniem elementów potrzebnych do instalacji systemu inteligentnego domu DEIMIC ONE. Każdy projekt przygotowany jest w wersji całościowego zarządzania wszystkimi instalacjami oraz elementami wyposażenia z poziomu systemu i aplikacji sterującej DEIMIC Smart Home. Przy zakupie projektu w serwisie „Domy z Wizją” klienci otrzymują 7% rabatu na system inteligentnego domu DEIMIC ONE. W przypadku zmiany projektu na etapie adaptacji, większość wytycznych dot. okablowania nie wymaga znaczących modyfikacji. 

Dowiedz się więcej ›
Nowoczesny 3 Odważny 2

Zapytaj o projekt

Poleć projekt znajomemu