dodaj opinię

* wszystkie pola wymagane
 • Alicja

  Witam, mam 2 pytania:
  -Przytulny 1 oraz Ekonomiczny 4 Maja podobny metraz, ktory z tych domow jest latwiejszy/tanszy w budowie?
  -macie zawsze swietne wizualizacje i to nie tylko domow, wnetrz ale rowniez ogrodow: czy mozna u was zamowic dodatkowo plan /wizualizacje ogrodu?

  Jeśli chodzi o koszty to budynki z poddaszem użytkowym o zwartej, kompaktowej formie, takie jak projekt Przytulny, zawsze będą tańsze od budynków parterowych, które mają dużą powierzchnię zabudowy, dużą powierzchnię dachu i cały plan funkcjonalny mieści się na jednej kondygnacji. Oba projekty są zaprojektowane w technologii tradycyjnej i oba nie są trudne w realizacji, chociaż projekt Przytulny, ze względu na znacznie mniejszą formę, na pewno sprawi mniej "kłopotu" wykonawcom. Nie projektujemy ogrodów, wolimy to zostawić ekspertom. Wszystkie aranżacje widoczne na wizualizacjach opracowujemy poglądowo wyłącznie dla uzupełnienia i podkreślenia architektury budynku.

 • Monika

  Witam,

  Kiedy można spodziewać się uproszczonego kosztorysu projektu? Zależałoby nam na wersji z dwustanowiskowym garażem, czy będzie niebawem dostępny "przytulny 2"? :)

  Pozdrawiam!

  Kosztorys poglądowy wysyłamy na zapytania mailowe, prosimy o informację na: domy@domyzwizja.pl . Będzie Przytulny 2:) wprawdzie z garażem jednostanowiskowym, ale będzie można go poszerzyć bez problemu na etapie adaptacji.

Przestronny Przytulny 1A

Zapytaj o projekt

Poleć projekt znajomemu