dodaj opinię

* wszystkie pola wymagane
 • Lidia

  Mój dom obecnie w stanie surowym, salon zachwyca, dom sprawia wrażenie ogromnego na zewnątrz, powili przyzwyczajamy się do jego gabarytów.

 • Ania


  W jaki sposób wydzielić nową garderobę w sypialni? We wnęce gdzie przewidziane jest łóżko ? Wtedy sypialnia wydaje się mało przytulna - dookoła pełno drzwi...


  Tak, miejsce na łazienkę i garderobę rodziców powinno być po prawej stronie. Widzimy to w ten sposób, że drzwi do obu pomieszczeń są przesuwne, umieszczone skrajnie na obu końcach ściany działowej. Środkowa część tej ściany naprzeciwko łóżka powinna być przeznaczona na zabudowę, która stworzy właściwy nastrój sypialni. Taki układ można również wykonać w lustrzanym odbiciu, tak aby ściana działowa oraz drzwi do garderoby i łazienki były za łóżkiem. W takim położeniu występuje niestety pewna niedogodność komunikacyjna polegająca na konieczności obejścia łóżka w drodze do garderoby.

 • Agnieszka


  Projekt ogólnie niesamowity - zachwyca funkcjonalnością i prostotą rozwiązań przy jednoczesnym utrzymaniu estetyki. Jedna rzecz którą chciałabym zmodyfikować to łazienka na piętrze, dostępna z korytarza - czy jest możliwość powiększenia w jej jakikolwiek sposób?

  Zamiast próbować powiększać mniejszą łazienkę sugerujemy inne rozwiązanie polegające na zmianie aranżacji strefy sypialni głównej. Ponieważ jej powierzchnia jest bardzo duża można z niej wydzielić nową garderobę, a obecną przeznaczyć na łazienkę rodziców. W ten sposób dużą łazienkę można zrobić ogólnodostępną z korytarza, a małą przeznaczyć na pralnie z suszarnią.

 • @Paulina

  Witaj Kasiu, moim zdaniem pokoje są wystarczająco doświetlone, nasz dom usytuowany jest frontem od strony północnej a i tak nie jest źle, pozdrawiam i życzę porządnych wykonawców bo o takich naprawdę trudno.

 • Jacek

  Witam serdecznie, mam pytanie jaka podłoga jest użyta w wizualizacji salonu? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

 • Kasia

  Witaj Paulino
  Trochę Ci zazdroszczę, że już się wprowadzacie ;) My w maju dopiero ruszamy z budową więc przed nami jeszcze daleka droga... Zastanawiają mnie ostatnio pojedyncze, niewielkie okna w 2 bliźniaczych sypialniach na piętrze, ponieważ Wasz dom już stoi napisz mi proszę czy te pokoje są dobrze doświetlone, nie jest za ciemno?
  pozdrawiam,

 • @Paulina

  Witam, jesteśmy tuż przed wprowadzeniem się do domu Współczesny 1, została nam do wykonania elewacja zewnętrzna. W trakcie budowy i wykończenia trzymaliśmy się projektu, nic nie zmienialiśmy. Dom w 100% spełnił nasze oczekiwania. Pozdrawiam.

 • @Monika

  Także jestem przed zakupem tego projektu. Czy ktoś realizuje bądź zrealizował współczesny 1?

 • Marta

  witam
  ciekawy projekt, pietro zadziwiająco doskonale rozplanowane jak na budynek wąski i długi. Parter również zachwyca. Szczerze mówiąc im dłużej oglądam tym bardziej mi się podoba. Koszty budowy też są zachęcające. Mam pytanie w zasadzie 1 do projektanta: czy mozliwa byłaby zmiana powierzchni garażu tj pozostawić bryłę taką jaka jest ale garaż podzielić na 2 części tj gospodarczą (na kosiarkę, narzędzia ogrodowe itp np rowery z wejciem przez bramę garazową) a druga cześć zamienić na pralnię/kotłownie + wc z wejściem tak jak w obecnej wersji garaż-przedpokój (planujemy piec gazowy dwufunkcyjny, który byłby zabudowany szafkami podobnie jak pralka, dlatego połączenie z wc nie jest problemem);kuchnię zaś przesunąć w miejsce obecnej toalety i kotłowni. Dodatkowo zamiana okien w spiżarce na witryny do podłogi (tam byłaby przecież po zmianach kuchnia-zmieściłaby się chyba też wyspa). Czy takie rozwiązanie jest mozliwe? Obawiam się czy ściany dzielące kuchnię, koyłownię i łazienkę nie są ścianami nośnymi.
  Czekam z niecierpliwościa na odpowiedź.
  pozdrawiam,Marta

  Taka zmiana jest możliwa, ale przeniesienie kuchni w miejsce obecnej kotłowni i łazienki to duża modyfikacja konstrukcyjna bo ściana dzieląca te pomieszczenia jest nośna, niemniej jest to do zrobienia. W grę wchodzi również przeniesienie komina. Co do zmiany funkcji obecnego garażu to sugerowałbym raczej wykorzystanie wersji drugiej tego domu. Pozostawienie wysuniętej bryły garażowej a tym bardziej bramy po zmianie przeznaczenia tego pomieszczenia jest pomysłem dyskusyjnym, elewacje frontową należy pozostawić jak w wersji 2 natomiast drzwi do pomieszczenia na kosiarki i rowery lokalizować raczej na elewacji bocznej.

 • Wojtek

  ciekawy projekt, dobrze dopracowane pomieszczenia na obu piętrach ale jak zauważyła moja małżonka brak pralni jest mankamentem. Dla mnie bardziej kłopotliwa jest kwestia garazu 1-stanowiskowego wolałbym taki na 2 auta-ale rozumiem ograniczenia tej bryły. Co do pralni faktycznie moznaby rozplanować ją w obecnym garazu, który zatem zniknąłby z tego projektu wówczas możliwe stałoby się też powiększenie pokoju kosztem przesunięcia kuchni w powierzchnię garażową. Tylko co projektanci na to? :-)

  Inwestorzy w tym projekcie najczęściej lokalizują pomieszczenie pralni w małej łazience. W takie sytuacji łazienka rodziców staje się pomieszczeniem ogólnodostępnym z korytarza. Można oczywiście garaż zaadaptować na inne pomieszczenia - w tym przypadku zmieści się zarówno pralnia jak i dodatkowy pokój. Odradzamy cofanie kuchni w stronę garażu, jest to skomplikowana modyfikacja poza tym wielkość salonu i jadalni jest naprawdę optymalna i nie widzimy potrzeby jej powiększania.

 • @Lidia

  Witam,
  Jestem przed zakupem tego projektu,
  Pani Kasiu jestem ciekawa jak to u Pani wyjdzie,
  wszędzie szukałam takiego gotowego domu aby zobaczyć jak
  on wygląda na żywo, znalazłam podobny.
  Pozdrawiam

 • Kasia

  My zakupiliśmy projekt bez garażu - współczesny 2. Za kilka tygodni ruszamy z budową. Również jestem ciekawa czy ktoś już wybudował którąś z wersji współczesnego...

 • Anna

  Jestem zdecydowana na kupno projektu - idealny dla mnie, jestem Tylko ciekawa czy ktoś już realizuje ten projekt?
  Pozdrawiam Ania

 • Ewa

  Jestem bardzo ciekawa czy Ktoś zrealizował lub jest w trakcie realizacji tego projektu.

Stylowy 3 Współczesny 2

Zapytaj o projekt

Poleć projekt znajomemu