W celu poprawienia energooszczędności budynku oferujemy dodatkowe opracowania instalacyjne.
Korzystając z kalklulatora energetycznego możesz szybko sprawdzić  wpływ poszczególnych instalacji na koszty ogrzewania.

Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem

Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem

Projekt instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Zawiera dokładny przebieg tras przewodów wraz z zestawieniem i opisem wszystkich elementów. Wykorzystanie tego projektu jest związane z koniecznością przeprowadzenia niewielkiej aktualizacji w projekcie architektoniczno-budowlanym na etapie adaptacji, polegającej na likwidacji zbędnych przewodów wentylacji grawitacyjnej. Jeśli na etapie adaptacji zamierzasz dokonać istotnych zmian funkcjonalnych w swoim domu np. zmianę układu pomieszczeń ten projekt instalacji będzie wymagał korekty stosownie do wprowadzonych modyfikacji.

Dowiedz się więcej ›
Instalacje inteligentne

Instalacje inteligentne

Projekt systemu inteligentnego domu DEIMIC ONEZawiera dokładny schemat i wytyczne dot. przewodów wraz z zestawieniem elementów potrzebnych do instalacji systemu inteligentnego domu DEIMIC ONE. Każdy projekt przygotowany jest w wersji całościowego zarządzania wszystkimi instalacjami oraz elementami wyposażenia z poziomu systemu i aplikacji sterującej DEIMIC Smart Home. Przy zakupie projektu w serwisie „Domy z Wizją” klienci otrzymują 7% rabatu na system inteligentnego domu DEIMIC ONE. W przypadku zmiany projektu na etapie adaptacji, większość wytycznych dot. okablowania nie wymaga znaczących modyfikacji. 

Dowiedz się więcej ›
Pompa ciepła gruntowa + ogrzewanie podłogowe

Pompa ciepła gruntowa + ogrzewanie podłogowe

Projekt instalacji pompy ciepła wykorzystujący urządzenie typu solanka–woda z kolektorem głębinowym zasilające ogrzewanie podłogowe. Instalacja tego typu wymaga wykonania badań gruntowych oraz odwiertów głębinowych. Przed zamówieniem sprawdź możliwość montażu takiej instalacji na posiadanej działce. W tym opracowaniu ogrzewanie podłogowe jest przewidziane głównie na parterze oraz pomieszczeniach sanitarnych piętra lub poddasza.

Dowiedz się więcej ›
Kominek z płaszczem wodnym

Kominek z płaszczem wodnym

Projekt instalacji kominka z płaszczem wodnym współpracującym w układzie automatycznym z kondensacyjnym kotłem gazowym lub pompą ciepła. Standardowo kominek zasila tradycyjne grzejniki. Zamawiając projekt kominka łacznie z opracowaniem ogrzewania podłogowego lub  pompą ciepła, projekt kominka będzie uwzględniał współpracę z niskotemperaturowym ogrzewaniem podłogowym.

Dowiedz się więcej ›
Ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe

Projekt ogrzewania podłogowego współpracującego z kondensacyjnym kotłem gazowym. W tym opracowaniu instalacja ogrzewania podłogowego obejmuje strefę parteru, natomiast na piętrze lub poddaszu jest uwzględniona jedynie w pomieszczeniach sanitarnych. Ze wzwględu na dużą bezwładność ogrzewania podłogowego w sypialniach są przewidziane grzejniki ścienne.

Dowiedz się więcej ›
Kolektory słoneczne

Kolektory słoneczne

Projekt dachowych kolektorów słonecznych w standardzie.  Może wymagać adaptacji pod kątem zmiany lokalizacji paneli na połaciach dachowych ze względu na indywidualną orientację budynku względem stron świata na działce inwestora.

Dowiedz się więcej ›
Stylowy 3 Współczesny 2

Zapytaj o projekt

Poleć projekt znajomemu