Zamawiam Prosty 1A

elementy zamówienia
Dostępność
Cena
Projekt domu    
1-7 dni 

Cztery egzemplarze projektu zawierające:

 • Projekt architektoniczno-budowalny
 • Projekt konstrukcyjny wykonawczy
 • Projekt instalacji wewnętrznych (wodno-kanalizacyjnych / centralnego ogrzewania / gazu / kanalizacji deszczowej)
 • Projekt instalacji elektrycznych i teletechnicznej
  Załączniki:
 • Zgoda na zmianę i adaptację projektu (Dokument określający zakres dopuszczalnych zmian w projekcie, dokonywanych przez architekta adaptującego)
 • Uprawnienia projektantów (Komplet dokumentów potwierdzających uprawnienia poszczególnych projektantów branżowych w okresie opracowania dokumentacji, niezbędnych przy składaniu wniosku o pozwolenie na budowę).
 • Charakterystyka energetyczna (wraz z analizą możliwości wykorzystania wysokoefektywnych systemów alternatywnych zaopatrzenia w energię i ciepło)
Kosztorys
1-7 dni 

Kosztorys zamówiony łącznie z projektem jest dostarczany na płycie CD. Zamawiany oddzielnie jest plikiem w wersji elektronicznej wysyłanym na adres e-mail podany w formularzu. Plik kosztorysu zawiera:

 • program Rodos obsługujący pliki w formacie *.rds umożliwiający przeglądanie kosztorysu oraz zestawienia materiałów.
 • przedmiar i zestawienie materiałów w formacie *.xls (excel) umozliwiającym edycję i zapis.
 • kosztorys i zestawienie materiałów w formacie *.pdf

Uwaga: zestawienie materiałów nie zawiera elementów wchodzących w skład instalacji, które w kosztorysie są oszacowane na poziomie 15% wartości całej inwestycji. Kosztorys nie uwzględnia dodatkowych instalacji energooszczędnych jak wentylacja mechaniczna.

Projekty instalacji energooszczędnych
Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem
7-14 dni 

Projekt instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Zawiera dokładny przebieg tras przewodów wraz z zestawieniem i opisem wszystkich elementów. Wykorzystanie tego projektu jest związane z koniecznością przeprowadzenia niewielkiej aktualizacji w projekcie architektoniczno-budowlanym na etapie adaptacji, polegającej na likwidacji zbędnych przewodów wentylacji grawitacyjnej. Jeśli na etapie adaptacji zamierzasz dokonać istotnych zmian funkcjonalnych w swoim domu np. zmianę układu pomieszczeń ten projekt instalacji będzie wymagał korekty stosownie do wprowadzonych modyfikacji.

Instalacje inteligentne
7-14 dni 

Projekt systemu inteligentnego domu DEIMIC ONEZawiera dokładny schemat i wytyczne dot. przewodów wraz z zestawieniem elementów potrzebnych do instalacji systemu inteligentnego domu DEIMIC ONE. Każdy projekt przygotowany jest w wersji całościowego zarządzania wszystkimi instalacjami oraz elementami wyposażenia z poziomu systemu i aplikacji sterującej DEIMIC Smart Home. Przy zakupie projektu w serwisie „Domy z Wizją” klienci otrzymują 7% rabatu na system inteligentnego domu DEIMIC ONE. W przypadku zmiany projektu na etapie adaptacji, większość wytycznych dot. okablowania nie wymaga znaczących modyfikacji. 

Pompa ciepła gruntowa + ogrzewanie podłogowe
7-14 dni 

Projekt instalacji pompy ciepła wykorzystujący urządzenie typu solanka–woda z kolektorem głębinowym zasilające ogrzewanie podłogowe. Instalacja tego typu wymaga wykonania badań gruntowych oraz odwiertów głębinowych. Przed zamówieniem sprawdź możliwość montażu takiej instalacji na posiadanej działce. W tym opracowaniu ogrzewanie podłogowe jest przewidziane głównie na parterze oraz pomieszczeniach sanitarnych piętra lub poddasza.

Kominek z płaszczem wodnym
7-14 dni 

Projekt instalacji kominka z płaszczem wodnym współpracującym w układzie automatycznym z kondensacyjnym kotłem gazowym lub pompą ciepła. Standardowo kominek zasila tradycyjne grzejniki. Zamawiając projekt kominka łacznie z opracowaniem ogrzewania podłogowego lub  pompą ciepła, projekt kominka będzie uwzględniał współpracę z niskotemperaturowym ogrzewaniem podłogowym.

Ogrzewanie podłogowe
1-7 dni 

Projekt ogrzewania podłogowego współpracującego z kondensacyjnym kotłem gazowym. W tym opracowaniu instalacja ogrzewania podłogowego obejmuje strefę parteru, natomiast na piętrze lub poddaszu jest uwzględniona jedynie w pomieszczeniach sanitarnych. Ze wzwględu na dużą bezwładność ogrzewania podłogowego w sypialniach są przewidziane grzejniki ścienne.

Kolektory słoneczne
1-7 dni 

Projekt dachowych kolektorów słonecznych w standardzie.  Może wymagać adaptacji pod kątem zmiany lokalizacji paneli na połaciach dachowych ze względu na indywidualną orientację budynku względem stron świata na działce inwestora.

Jeżeli któryś z elementów zamówienia ma podany dłuższy czas realizacji niż Projekt domu to wysyłamy go w określonym terminie oddzielną, bezpłatną przesyłką.

Sposób odbioru

Forma platnosci Koszt dostawy
35 zł
25 zł

dane do przelewu znajdziesz w mailu potwierdzającym zamówienie


kwota zamówienia:
dane zamawiającego / do faktury

Osoba kontaktowa:

Dane do faktury:

Adres do wysyłki

Informacje dodatkowe
Jak do nas trafiłes(aś)?
internet
od znajomego
czasopismo
godz. 8.00 - 16.00   22 258 27 86 / domy@domyzwizja.pl
Masz pytania lub wątpliwości? skontaktuj się z nami!